Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Kéz- és felületfertőtlenítő oldat 5000 ml., Inno-Sept Fresh

Innoveng
13.245 Ft (10.429 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Nem értékelt
Cikkszám: 42369
Gyártó cikkszám: 16216084
Vonalkód: 5999024060846
Szállítási díj: 1.499 Ft
Elérhetőség: Raktáron
Saját készlet: Rendelhető
Beszállítói készlet: Raktáron
GYORS KISZÁLLÍTÁS
Szállítási idő 2-3 nap
GARANCIA
2 év garancia az ICONINK termékekre
PÉNZVISSZAFIZETÉS
14 napos pénzvisszafizetési garancia
13.245 Ft (10.429 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Leírás

Kéz- és felületfertőtlenítő



GHS piktogram:



Figyelmeztetés: Veszély


Figyelmeztető mondatok:


H225 Fokozottan tűzveszélyes folyadék és gőz.


H315 Bőrirritáló hatású.


H319 Súlyos szemirritációt okoz.


H336 Álmosságot vagy szédülést okozhat.


H412 Ártalmas a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.


 


Felhasználható a közegészségügy, az élelmiszeripar, a vendéglátás valamint a szolgáltató ipar különböző területein foglalkozásszerű felhasználók részére. Felhasználásra kész folyadék (terméktípus PT1, PT2, PT4).


Higiénés kézfertőtlenítés: Juttassunk a tenyérbe kb. 3 ml INNO-SEPT FRESH fertőtlenítő oldatot, majd alaposan dörzsöljük be a keveréket 30 másodpercig és hagyjuk megszáradni. A tuberkulocid hatékonyság elérésére 1 perc behatási idő szükséges.


Felületfertőtlenítés: Permetezze a keveréket a felületre, vagy a fertőtlenítőszerrel átitatott törlőkendővel kezelje a felületet úgy, hogy a fertőtlenítőszer a felületet teljesen benedvesítse és kezeletlen részek ne maradjanak. Minimális behatási idő: 5 perc.


 


Szavatossági idő: 36 hónap


Kiszerelés: 5 literes kanna



A Kéz- és felületfertőtlenítő oldat 5 liter Inno-Sept Fresh termék alkalmazásakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a használati útmutatót!


Katalóguskód: 42369

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!